Про кінотеатр

"П'ятий елемент" - першокласний кінотеатр, який відповідає світовому рівню техніки, дизайну та сервісу. Кінотеатр вміщує три зали ("Cinema", "Cinematic" та "CineMAX"), в яких встановлено цифрове обладнання, що відповідає вимогам DCI. Кінотеатр розташований на третьому поверсі ТРЦ "TOKYO", за адресою: вул. Легоцького 19а

Нічна вивіска TOKYO & 5 Елемент

 

Афіші


 

Зал "Cinema" розрахований на 75 місць, що забезпечує якісно новий рівень при колективному перегляді.

Зал "Cinematic" вміщує 48 місць

"CineMAX" розрахований на 93 місця.

 

У кінотеатрі встановлено перлюксовий радіальний повітряний екран розміром 10 х 4 метра. Екрани цього бренду відрізняються високою якістю відтворення. Німецька компанії Mechanische Weberei має великий досвід у виробництві проекційних екранів. В даний час MW є єдиною компанією в Європі, яка володіє технологією з виробництва безшовних екранів.

Величезний радіальний повітряний екран, із зображенням підвищеної чіткості, відмінний звук Dolby, повний 3D ефект перенесуть Вас у фантастичний світ кіно, змусивши забути про реальність.


3D окуляри Eyes3Shut.


У нашому кінотеатрі застосовуються активні 3D окуляри французької фірми Eyes Triple Shut (E3S). 3D окуляри забезпечують ідеальне зображення 3D, без двоїння і спотворення в будь-якому положенні голови. Не викликають стомлення очей і головного болю.

- Розмір окуляр універсальний для дітей і дорослих;
- Легкі і зручні; можна надягати поверх окулярів з діоптріями;
- Окуляри виготовлені з гнучкого і міцного матеріалу.